Mitsegeln

The Tall Ships Races 2018 - II etap. Zapraszamy na rejs, na którym poznacie dwa, jakże odmienne kraje, krajobrazy i kultury!

Stavanger-Harlingen TTSR 2018

11
Tage
bis Anreise
28.07.2018 - 05.08.2018
9
Tage
820 / 860eur

Detaillierte Törnbeschreibung

Porty TTSR jak zawsze oferują uczestnikom regat wiele atrakcji a okolice Stavanger - o czym w opisie poprzedniego etapu - to żeglowanie w wyjątkowo urokliwych miejscach. Norweskie fiordy na wszystkich robią wrażenie.  A po portowych rozrywkach „wszystkie ręce do lin!” - rozpoczniemy wyścig Stavanger  - Harlingen. Tym razem pożeglujemy     "w dół mapy", kursem na południe. Morze Północne to wymagający i ciekawy akwen, który daje okazję przeżycia prawdziwej, żeglarskiej przygody, ale także na zdobycie stażu   i doświadczenia na wodach pływowych. Każda załoga w czasie wyścigu da z siebie wszystko, aby jej statek czy jacht wypadł jak najlepiej więc rywalizacja będzie zacięta. Rejs regatowy w TTSR to jednak dla załogi nie tylko praca na pokładzie przy linach, przy sterze czy pomoc w kambuzie. To także czas na szkolenie - na pokładzie uczymy się szybciej, bo od razu możemy sprawdzić w praktyce nabytą wiedzę, czas poznawania siebie i współzałogantów, nawiązywania przyjaźni - często na całe życie, ale też relaks i odpoczynek wypełniony wspólną zabawą i nierzadko tańcami i śpiewem.

Dla nas ten rok jest rokiem szczególnym. Świętujemy 100-lecie statku i miło było by zakończyć regaty mocnym akcentem, zdobywając kolejne trofeum. Dlatego liczymy na Was zapraszając do wspólnej walki o sukces a potem do jego świętowania w pięknym, pełnym zabytków i muzeów Harlingen. Tradycyjnie gospodarze miasta oczywiście także szykują dla międzynarodowych załóg wiele atrakcji, w tym crew party czy uroczyste zakończenie tegorocznych TTSR i pożegnanie załóg. Kto miał okazję uczestniczyć w takiej imprezie ten wie, że są to niezapomniane wrażenia, polecamy!

 

< Wróć